logo

وردپرس CMS قدرتمندی است که امروزه خیلی از وب سایت‌های دنیا از آن بهره می‌برند و از اینرو خیلی از برنامه نویسان برای گسترش این سی ام اس شروع به طراحی و برنامه نویسی کرده‌اند.

قالب ها بطور کلی به دسته‌های مختلفی تقسیم می شوند که این تقسیم بندی‌ها تا حدودی می تواند به انتخاب شما کمک کند. قالب های خبری، فروشگاهی، شرکتی، چند منظوره و… دسته بندی‌های هستند که برای قالب‌ها در نظر گرفته شده است.

دسته‌های که به آنها اشاره کردیم دسته‌های متداول قالب‌های وردپرس هستند اما گاهی یک قالب با هدف خاصی ساخته می شود و آن قالب دارای اسکریپت‌های خاصی هست. بنابراین به عنوان آن قالب دقت کنید. اگر شما قالبی انتخاب نمایید که اصلا با رویکرد و برنامه کاری شما هماهنگ نیست می تواند برای شما مضر باشد.

برخی قالب نیز با برخی افزونه‌های خاصی سازگاری دارند و درواقع بر مبنای آن افزونه ساخته شدند. برای مثال ویژه افزونه ووکامرس، دکان و سایر افزونه‌ها.

قالب‌های زیادی وجود دارد که بصورت رایگان و همچنین بصورت پولی در بازارهای آنلاین موجود هستند. اما بین این همه قالب کدامیک را انتخاب کنید.؟

وقتی قصد خرید یک قالب را دارید توضیحات آن را کامل بخوانید و بررسی کنید که آیا مطابق با نیاز شما هست یا خیر. قالب را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید و از هر سایتی اقدام به خرید نکنید. سایت های معتبر دارای پشتیبانی خوبی هستند.

نظراتی که دیگر کاربران در مورد آن قالب ثبت کرده‌اند را کامل مطالعه کنید گاهی این نظرات حاوی نکات بسیار مهمی است که می تواند شما به خرید و یا عدم خرید برساند. به تعداد فروش های یک قالب و میزان رای های مثبت آن قالب توجه کنید. برخی قالب ها ممکن است دمو زیبای داشته باشند که این قدرت و هنر طراح است و در مقابل آن قالب پنل تنظیماتی قدرتمندی نداشته باشد و همچنین برعکس این موضوع نیز صدق می کند.

البته قالب های رایگان فراوانی نیز وجود دارد که شما می توانید آن ها را در وب سایت خود نصب کنید اما به این نکته توجه کنید که قالب خود را از هر سایتی دانلود نکنید. شما می توانید تعداد بسیار زیادی قالب را در سایت اصلی وردپرس در قسمت مخزن قالب ها مشاهده کنید.

در این مطلب قصد داریم قالب‌های حرفه‌ای را در زمینه‌های مختلف به شما معرفی کنیم که کار با آنان برای هر وب مستری می تواند تجربه خوش آیندی باشد. اگر هم شما قالبی را می شناسید و یا تجربه استفاده از قالب‌های این مطلب را دارید با ما نظرات خود را به اشتراک بزارید.

قالب شرکتی وردپرس

قالب اکسترا یکی از حرفه‌ای ترین و زیباترین قالب‌های فارسی است که علاوه بر سبک شرکتی می‌توان دیگر سبک‌ها را به وسیله این قالب حرفه ای ایجاد کرد. این قالب دارای پنل تنظیماتی بسیار قدرتمندی هست که مدیریت ظاهر وب سایت را برای شما آسانتر می‌کند. این قالب همچنین دارای دموهای فراوانی است که شما می توانید در پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

قالب اکسترا فونت های زیبای فارسی را به راحتی برای شما نصب می کند و همه آنها را بصورت اورجینال در اختیار شما قرار می‌دهد. بروز رسانی منظم و تیم پشتیبانی قوی یکی دیگر از امتیازهای این قالب است.

قالب فانتزی وردپرس

قالب کانسپت قالب بسیار شیک و در این حال حرفه ای می باشد که برای ساخت انواع سایت ها با سبک فانتزی بسیار مناسب است. این قالب دارای عناصر اختصاصی جالبی می باشد و از لحاظ شکل ظاهری تا حد زیادی خواسته های شما را برآورده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *