خدمات سئو در کرج

سئو مهارتی هست که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مدیران و طراحان وب سایت قرار گرفته است. مهارتی که به شما می‌آموزد چگونه وب سایتی بهینه برای موتورهای جست‌وجو طراحی کنید.

آموزش سئو در کرج مشاوره رایگان 09981504050

خیلی از مدیران وب سایت‌ها باور اشتباهی از مهارت سئو دارند و بر این باورند که سئو یک فعالیت مقطعی است و باید در یک مرحله بر روی وب سایت اعمال شود. این اعتقاد در واقع کاملا اشتباه است و سئو مجموعه نکاتی است که باید بصورت مداوم انجام شود. بنابراین ما در تولید محتواها و صفحات وب‌سایت خود باید به صورت مستمر به نکات مهم سئو توجه داشته باشیم. برای آموزش سئو در کرج با شماره تماس‌ 09981504050 در تماس باشید.

 برخی از نکات و عوامل موثر در سئو در طول زمان تغییر می کنند و گاهی تاثیرشان کم و زیاد می‌شود و شاید زمانی بی اثر شوند.  اما در مجموعه نکاتی وجود دارند که همیشه اثر مثبت آنها غیر قابل انکار است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

آموزش سئو در کرج
آموزش سئو در کرج

موارد موثر در سئو وب سایت

محتوا: محتوا پادشاه است جمله‌ای که در سئو بسیار معروف است و در واقع محتوا مهم‌ترین بخش سئو است. مفید بودن محتواهای ما و کپی نبودن آنان اصلی‌ترین معیار موتورهای جست و جو برای رتبه بندی وب سایت‌ها است.
بک لینک، لینک‌های که دیگر رسانه‌ها به سایت ما می‌دهند و ما را به عنوان یک مرجع مناسب معرفی می‌کنند بک لینک گفته می‌شود. هر چقدر از سایت‌های با کیفیت بک لینک‌های خوبی داشته باشیم در سئو ما تاثیر چشم گیری خواهد داشت.
سرعت یک وب سایت یکی از عوامل مهم در سئو یک وب سایت سرعت بارگزاری محتواهای آن می باشد هر چه سرعت بالاتر باشد این سایت از نظر گوگل سایتی بهینه‌تر و مناسب است.
موبایل پسندانه بودن گوشی‌های تلفن همراه در حال حاضر بخش عمده‌ای از بازدیدهای یک وب سایت را تشکیل می‌دهند. بنابراین ما باید نحوه نمایش سایت مان در موبایل را زیر نظر داشته باشیم تا کاربرانی که با موبایل از سایت ما دیدن می کنند راضی و خشنود باشند.
طول عمر و تاریخچه دامنه هر چه دامنه دارای قدمت بیشتری باشد و در طول عمر خود بصورت صحیح و مداوم فعال بوده باشد می تواند در نتایج گوگل در شرایط مساوی رتبه بهتری کسب نماید.
فعالیت موثر و ارتباط بین وب سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلف بخصوص شبکه‌های اجتماعی مرتبط با موتور جست و جو گوگل می‌تواند در سئو ما بسیار با اهمیت باشد. برای کسی پوشیده نیست که در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یکی از پر مخاطب‌ترین بخش‌ها در فضای آنلاین است.

عوامل و فاکتورهای بسیار دیگری نیز وجود دارند که در سئو موثر هستند که در دوره آموزش سئو در کرج بصورت کامل آموزش داده خواهد شد.

سرفصل آموزش سئو در کرج

در این دوره آموزشی شما با سر فصل‌های زیر آشنا خواهید شد مفاهیمی که یادگیری آنان از شما یک سئو کار حرفه‌ای می سازد.

  • راه کار انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  • کار با ابزارهای گوگل وب مستر تولز، گوگل آنالیز، گوگل ترند
  • روش های افزایش سرعت سایت
  • نکات مهم در تولید یک محتوا مناسب از نظر سئو،
  • لینک سازی داخلی و بک لینک سازی،
  • تگ‌های مهم و کلیدی سئو آموزش ریسپانسیو کردن سایت در موبایل
  • در صورت وردپرسی بودن سایت شما کار با افزونه های Yoast SEO  و  Wp rocket

 

ارتباط سئو و سیستم مدیریت محتوا سایت

اینکه شما از چه سی ام اسی برای مدیریت وب سایت خود استفاده می‌کنید در اصل عوامل موثر بر سئو تاثیر نخواهد داشت. اکثر سرفصل‌های آموزشی در این دوره در صورتی که شما از هر نوع سی ام اسی استفاده کنید تغییری نخواهد کرد. اما پیاده سازی برخی از نکات در سی ام اس های مختلف متفاوت است. برخی از سر فصل‌ها که به سئو خارج از صفحه نیز معروف هستند هیچ ارتباطی با نوع سی ام اس شما ندارند پس بنابراین شما با هر نوع سایت چه با CMS های اختصاصی خودتان و چه با سیستم‌های مدیریت محتواهای عمومی همچون وردپرس و جوملا و ... می‌توانید در این دوره شرکت نمایید.

چه مدت زمان نیاز است تا به صفحه اول گوگل بیام؟

مدت زمان قرارگیری در صفحه اول گوگل به عوامل بسیاری بستگی دارد که می‌تواند تفاوت‌های بسیار چشمگیری ایجاد کند. مهم‌ترین نکته کلمه کلیدی است که قصد دارید با آن به صفحه اول بیاید. برخی از کلمات به دلیل جست و جوی بالا رسیدن به لینک‌های اول به نسبت سایر کلمات بسیار دشوارتر است. اما در مجموعه برای قرار گرفتن در نتایج اول گوگل باید صبورانه تلاش کرد تا نتیجه تلاش های خود را دریافت نماییم.

با وجود ابزار گوگل ادورز چرا باید با سئو و به سختی سایتم را بالا بیاورم؟

به چند دلیل استفاده از گوگل گوگل ادوردز نمی‌تواند برای ما گزینه مناسبی باشد. اول از هر چیز هزینه‌های گوگل ادوردز باتوجه به قیمت بالای انواع ارز اصلا به صرفه و اقتصادی نیست و از طرفی برخی از کاربران که با تبلیغایی کلیکی آشنا هستند سایت‌های که با این روش بالا می آیند را دوست ندارند و کمتر کلیک می‌کنند تا سایت‌های که بصورت طبیعی در ابتدا نتایج قرار گرفته اند.

دوره های آموزشی سئو در کرج

تمامی دوره‌های آموزشی روهان وب در حال حاضر بصورت خصوصی و تک نفره برگزار می‌شود و دوره های آموزشی سئو در کرج نیز به این شیوه است. دلیل برگزاری کلاس بصورت خصوصی تمرکز بر روی یادگیری فرد است. کلاس‌های آموزش سئو در کرج روهان دارای شرایط ویژه و منحصر به فردی است که برای آشنایی با شیوه برگزاری کلاس شما را به مطالعه این مطلب از سایت با عنوان اموزش وردپرس در کرج دعوت می‌کند.