logo

کد تخفیف ویژگی هست که به وسیله آن در ووکامرس می‌توانید برای کاربران خود در هنگام خرید تخفیفاتی را درنظر بگیرید. تخفیفات برای مشتریان بسیار خوشایند هست و می تواند درصد فروش را تا حد قابل توجه‌ی افزایش دهد. در سیستم ووکامرس تخفیفات را می توانید به حالت درصدی و همچنین قیمت ثابت تعریف کنید. نکات مهمی در هنگام تعریف یک کد تخفیف وجود دارد که باید رعایت کنید تا در آینده به مشکل برنخورید.

فعال سازی تخفیف در ووکامرس

برای اینکه به‌طور کلی بتوان کد سیستم تخفیف دهی را در وردپرس راه‌اندازی کنیم ابتدا باید گزینه مربوطه آن را در داخل تنظمات فعال نماییم. بدین منظور وارد قسمت پیکربندی ووکامرس می‌شویم.

محدود سازی کد تخفیف در ووکامرس

کاربران گرامی ضرورت رعایت این نکات را با مثالی برای شما بیان می کنم فرض کنید در فروشگاه خود محصولی دارید به ارزش ۱۱۰ هزار تومان و در نظر دارید برای دیگر کالای خود که قیمت آن ۱ میلیون تومان است کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی تعریف کنید اگر شما کد خودتان را برای کالای یک میلیونی محدود نکنید ممکن است به مشکل بزرگی بر بخورید و سوء استفاده از آن کد تخفیف برای دیگر کالا صورت بگیرد.بنابراین در هنگام تعریف یک کد تخفیف به تمامی موارد موجود در تنظیمات دقت کنید

برخی از نکات به شرح زیر است

محدود سازی کوپن تخفیف برای محصولات خاص

دقت در نوع کوپن تخفیف درصدی یا مقدار ثابت بودن آن

شما می توانید کوپن تخفیف خودتان را به تعداد دفعات کاربران و به محصولات خاص محدود کنید

محدود کردن کوپن تخفیف به ایمیل

بازه زمانی مشخص برای کد تخفیف

علاوه بر محدود سازی کوپن تخفیف در راستایی جلوگیری از سو استفاده از آن، می توانید در قسمت قوانین و مقررات فروش کالایی خود نیز ذکر کنید که سو استفاده از کوپن های تخفیف باعث لغو سفارش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *