شبیه ساز آنلاین برای اندروید

فهرست مطالب

توی این پست قصد دارم وب سایتی را به شما معرفی کنم که بسیار می تواند برای شما کاربردی و جالب توجه باشد. گاهی نیاز می شود که شما باید برنامه اندرویدی را بر روی سیستم خود نصب کنید اما از آنجا که امکان نصب این برنامه بر روی سیسم عامل ویندوز وجود ندارد یکی از راه حل های موجود استفاده از شبیه ساز ها می باشد اما بیشتر برنامه های شبیه ساز موجود برای سیستم عامل ویندوز و سایر سیستم عامل ها نیاز به سخت افزار نسبتاً قدرتمندی در جهت اجرا مناسب و بدون درد سر دارند .

علاوه بر نیاز به سخت افزار اکثر این شبیه ساز ها برای اجرا نیاز به فن آوری VT_X است که این فن آوری ممکن است که در برخی از سی پی یو ها غیر فعال و یا اصلا وجود نداشته باشد . اینها تنها گوشه ای از دردسر های استفاده از شبیه ساز ها در سیستم های با سخت افزار ضعیف است .

از جمله معروف ترین شبیه ساز ها می توان به Bluestacks و Genymotion و MEmu وNOX اشاره کرد که در بین موارد ذکر شده MEmu سبک تر بوده و در سیستم های ضعیف تر مناسب است اما این شبیه ساز نیز به فن آوری VT_X نیازمند است.

ممکن است شما شبیه سازی پیدا کنید که نیاز به VT_X نداشته باشد اما ما که فعلا پیدا نکردیم! در صورتی که شما پیدا کردید حتما در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید 🙂 خوب بهتر است بریم سراغ اصل موضوع و معرفی یک شبیه ساز آنلاین که فقط با یک مرورگر باز می شود و نیاز به نرم افزار جانبی دیگری ندارد

سایت appetize.io یک شبیه ساز آنلاین هست و کافیه فایل apk خود را در آن آپلود کنید به سادگی نصب و قابل اجرا خواهد بود در این شبیه ساز آنلاین می توانید از بین گوشی های موجود جهت اجرا برنامه یکی را انتخاب نمایید و همچنین نسخه اندروید شما نیز قابل تنظیم است .

صبر کنید، امکانات هنوز تمام نشده است ! شما میتواند صفحه گوشی را بزرگتر کنید و بچرخانید . اما این وب سایت در نسخه رایگان خود دارای محدودیت زمانی است و برای استفاده از تمامی امکانات نیاز است که شما نسخه کامل را تهیه کنید.

اما در همین نسخه رایگان نیز این وب سایت بسیار می تواند برای ما مشکل گشا باشد در مواقعی که نیاز به اجرا یک برنامه اندروید در رایانه خود دارید و دسترسی به برنامه های شبیه ساز به هر دلیلی ندارید و یا وقت کافی برای دانلود و نصب شبیه ساز ها ندارید اینجاست که این سایت می تواند گره گشا شما باشد .

به کار من که خیلی اومد و مشکلم رو حل کرد و به این نتیجه رسیدم که برای شماهم این سایت را به اشتراک بزارم شما اگر پسندید این مطلب را با دیگران به اشتراک بزارید

برای استفاده از امکانات این وب سایت نیاز است که در سایت ثبت نام کنید و برای ثبت نام فقط داشتن یک ایمیل کافیست. برنامه های در حساب کاربری خود نصب می کنید می تواند بیشتر از یک مورد باشد و برنامه ای که شما نصب می کنید در حساب کاربری تان باقی می ماند. در صورت بروز هر گونه مشکل و تیاز به کمک از طریق کامنت با ما در ارتباط باشد

Telegram
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
X
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *