logo

در این مطلب قصد دارم به شما کاربران گرامی روهان وب نرم افزاری را معرفی کنم که به کمک آن می توانید گوشی خودتان را به میکروفون کامپیونر تبدیل کنید. نرم افزار wo mic به شما این قابلیت را می‌دهد که به سادگی این کار را انجام دهید کافیست مراحل زیر را گام به گام دنبال کنید:

ابتدا وارد سایت wo mic شوید و مطابق تصویر ابتدا فایل wo mic client را دریافت کرده و نصب کنید. سپس درایو wo mic device را دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید. بعد از نصب این دو مورد بر روی سیستم خود با توجه به سیستم عامل گوشی خود اقدام به نصب برنامه womic بر روی موبایل خود نمایید.

بعد از نصب نرم افزار و درایو آن بر روی کامپیوتر و پس از نصب برنامه اندروید یا IOS بر روی گوشی خود کافیست برنامه را همزمان در گوشی و کامپیوتر اجرا نمایید.

بعد از نصب درایو برای اینکه از نصب آن اطمینان پیدا کنید به قسمت recording devices مراجعه کنید و بررسی کنید که آیا گزینه womic مطابق عکس زیر به دستگاه‌های رکوردر شما اضافه شده است یا خیر.

پس از اجرا نرم افزار شما با آیتم های از جمله بلوتوث، یو اس بی، وای فای و وای فای مستقیم روبرو می شوید اینها در واقع روش های هستند که به کمک آنها می توانید ارتباط بین گوشی و کامپیوتر را برقرار کنید.

روش بلوتوث: در این روش باید رایانه شما مجهز به بلوتوث باشد که می توانید با روشن کردن هر دو و جفت سازی آنها ارتباط بین گوشی و رایانه را برقرار کنید.

روش usb : در این روش شما از کابل usb در جهت برقراری ارتباط استفاده می کنید که در این روش بعد از اتصال گوشی از طریق کابل به رایانه نیاز است usb debugging را در گوشی خود فعال کنید.

روش وای فای : اگر گوشی و رایانه شما همزمان به یک شبکه وای فای متصل است از طریق این روش و به کمک ای پی ادرس خود می توانید به سادگی اتصال خود را برقرار کنید.

روش وای فای مستقیم : در این شیوه شما گوشی خود را به عنوان هات اسپات قرار می دهید و از طریق رایانه به آن وصل می شوید و می توانید علاوه بر استفاده از اینترنت گوشی خود صدا را نیز دریافت کنید.

بعد از انتخاب یکی از روش های بالا بر روی گزینه connect کلیک می کنیم اگر تنظیمات را به درستی اننجام داده باشیم بدون مشکل متصل شده ولی اگر خطای وجود داشته باشد با ارور مواجه خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *