کد تخفیف میهن وب هاست

برای داشتن یک وب سایت خوب، انتخاب یک هاستینگ مناسب از جهت بسیار زیاد مهم و حیاتی است. در این مقاله قصد داریم به شما شرکت میهن وب هاست را معرفی کرده و کد تخفیف مهین وب هاست با کلی امتیازهای جانبی را در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت میهن وب‌هاست با ثبت رسمی دارای مجوز‌های معتبر گوناگون در زمینه‌های مختلف است. این شرکت دارای نمادهای رسمی گوناگونی است که داخل سایت مهین قابل بررسی هستند.

کد تخفیف مهین وب هاست

برای اینکه وب سایت امن و با سرعت مناسبی داشته باشیم باید همیشه از هاست‌های معتبر استفاده کنیم. شرکت میهن وب هاست یکی از معتبرترین‌ شرکت‌ها در زمینه ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت است. این مجموعه همواره با ارائه تخفیف‌های مناسب و قیمت ایده‌ال در خدمت طراحان وب است.

mwh-f0a86 این عبارت کد تخفیف میهن وب هاست برای هاست و سرور است که برای مجموعه روهان وب درنظر گرفته شده است. شما با اعمال این کد علاوه بر دریافت تخفیف ۹ درصدی از امتیازهای مجموعه روهان وب برخوردار می‌گردید.

مواردی قابل استفاده از کد تخفیف مهین وب هاست

کد تخفیف که برای شما در نظر گرفته شده است بر روی اکثر خدمات شرکت میهن به جز خرید دامنه‌ها قابل استفاده است.

اگر شما از کد تخفیف mwh-f0a86 برای سایت خود استفاده کنید علاوه بر تخفیف ۹ درصدی از موارد زیر نیز بهره‌مند می‌شوید

 • نصب رایگان وردپرس و اتصال آن به دامنه شما
 • نصب رایگان افزونه سرعت سایت و تنظیم آن
 • ارائه مشاوره رایگان برای پیشرفت سایت
 • تخفیف ویژه شرکت در دوره‌های روهان وب

پس از خرید هاست خود و به جهت بهره مندی از امکانات فوق کافیست آدرس سایت خود را به ما ارائه نمایید.

خدمات شرکت میهن وب‌هاست

شرکت میهن وب‌هاست خدمات مختلفی با ارائه قیمت مناسب و کدهای تخفیف مختلف ارائه می‌کند. این شرکت دارای خدمات مختلفی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • ارائه دامنه با پسوندهای مختلف داخلی و بین المللی
 • فروش انواع هاست دانلود، لینوکس، ویندوز، پشتیبان
 • ارائه انواع سرور مجازی، فیزیکی
 • صدور انواع مجوز ssl و نصب انواع نسخه ssl
 • ارائه خدمات گرافیکی مختلف از جمله طراحی لوگو، سایت، بنر
 • و بسیاری از خدمات دیگر …

افزایش حجم هاست در مهین وب هاست

در میهن وب هاست ارتقا هاست به سادگی توسط خود کاربر بدون نیاز به هیچ گونه ارتباطی با شرکت هاستینگ انجام می‌شود. زمانی که هاست شما پر شده است و دیگر فضایی کافی برای بارگذاری اطلاعات خود ندارید می‌توانید در خواست ارتقا را ثبت کنید.

در این زمان سیستم میهن وب هاست بصورت اتوماتیک برای شما فاکتور مربوط را صادر می‌کند و شما بدون هیچ گونه ضرری ما به تفاوت موجود را پرداخت می‌کنید. در این زمان شما هیچگونه پول اضافی پرداخت نخواهید کرد.

این سادگی در ارتقا می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد و نیاز نیست در ابتدا خرید هاست اقدام به خرید حجم زیاد نمایید و پرداخت اضافه داشته باشید و تنها در صورت نیاز اقدام به پرداخت می‌کنید.

ssl رایگان مهین وب هاست و نصب اس اس ال

داشتن ssl برای هر سایتی نیاز و ضروری است. همانطور که می‌دانید ssl در نسخه‌های مختلف رایگان و غیر رایگان وجود دارد. شرکت میهن وب هاست در کنار تخفیف‌های خود ssl رایگان نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

برای فعال سازی ssl خود وارد پنل کاربری خود شوید.

حتما پس از فعال کردن اس اس ال، ریدایرکت‌های مخصوص انتقال از http به https را انجام دهید. بدین منظور می‌توانید آموزشی که در مورد ریدایرکت در سایت مهین موجود است را مطالعه کنید.

البته امکان تهینه دیگر نسخه‌های ssl که بصورت غیر رایگان هستند نیز بر قرار است.

بک آپ گیری و بازگردانی بک آپ هاست میهن وب هاست

بک آپ گیری از سایت امری مهم و حیاتی است. شرکت مهین وب هاست بصورت هفتگی از تمامی اطلاعات شما بک آپ گرفته و دو بک آپ آخر را برای شما نگهداری می‌کند. شما به سادگی می‌توانید در صورت بروز مشکل در سایت خود از این بک آپ‌ها استفاده نمایید.

همچینن امکان دانلود بک آپ گرفته شده و مشاهده تاریخ‌های آنها در داخل پنل کاربری به سادگی امکان پذیر است.

انتقال رایگان سایت شما از شرکت‌های دیگر به مهین وب‌هاست

اگر وب سایت شما بر روی شرکت دیگری قرار دارد و قصد انتقال به میهن وب‌هاست را دارید، این کار بصورت کاملا رایگان برای شما صورت می‌گیرد. به این منظور تنها کافیست که اطلاعات ورود به پنل هاست را به واسطه ثبت تیکت در اختیار شرکت میهن وب هاست قرار دهید.

برای اینکه تجربه مناسبی از انتقال سایت به شرکت میهن وب هاست داشته باشید یکسری نکات مهم است که باید به آنها توجه نمایید.

هاست مناسب و باتوجه ظرفیت فعلی و حجم فعلی اطلاعات خود تهیه کنید. برای خرید هاست هم می‌توانید از کد تخفیف میهن وب هاست که روهان وب در اخیتار شما قرار می‌دهد استفاده نمایید.

در انتقال اطلاعات حساب‌های ایمیل و اطلاعات داخلی آنها (ایمیل‌های دریافتی و ارسالی) منتقل نمی‌شوند و در این موارد اگر اطلاعات مهمی دارید باید جداگانه در خواست خود را ثبت کنید.

برای اینکه پشتیبان‌های شرکت میهن وب هاست بتوانند از اطلاعات شما بک آپ گرفته و به هاست جدید منتقل کنند نیاز است که فضا خالی به اندازه کافی در هاست فعلی موجود باشد. برای این منظور باید حداقل ۴۵ درصد از فضا هاست شما خالی باشد.

البته اگر فضا خالی کافی ندارید می‌توانید از پشتیبان فعلی هاست خود درخواست لینک دانلود فول بک آپ هاست خود را نمایید.

پس انتقال سرویس خود قبل از اینکه اطلاعات هاست مبدا را پاک نمایید بخوبی همه چیز را در هاست شرکت مهین بررسی و مورد ارزیابی قرار دهید تا در این زمینه دچار مشکل نشوید.

انتقال سرویس بین اکنت‌های مهین وب هاست

انتقال سرویس بین اکنت‌های میهن وب هاست در واقع خدمت دیگری است که در شرکت میهن به سادگی قابل انجام است. فرض کنید شما طراح سایت هستید و مشتری شما می‌خواهد سرویس خود را دیگر در حساب کاربری خودش مدیریت کند.

این زمان می‌توانید به او بگویید که در سایت میهن وب هاست ثبت نام کند و ایمیل کاربری خودش را در اختیار شما قرار دهد تا سرویس مد نظر را به حساب آن منتقل نمایید.

برای انتقال نیز کافیست شما وارد حساب کاربری خود در شرکت میهن وب هاست شده و در خواست انتقال خود را با ذکر نام دقیق سرویس و مشخصات مقصد، بصورت تیکت ثبت نمایید.

ارائه افزونه wprocket بصورت رایگان

افزونه راکت یکی از معتبرترین پلاگین برای افزایش سرعت سایت و سیستم کش سایت است. شرکت مهین وب هاست برای کاربران خود این افزونه را بصورت رایگان آماده کرده و در اخیتار کاربران قرار می‌دهد. شما که از کد تخفیف مهین وب هاست (روهان وب) استفاده می‌کنید این افزونه را برای شما نصب کرده و بصورت رایگان تنظیمات آن را انجام می‌دهد.

این افزونه باید بصورت دقیق و تخصصی نصب و راه اندازی شود زیرا در غیر این صورت حتی ممکن است تاثیر منفی در سرعت سایت شما داشته باشد.

برای دانلود رایگان این افزونه به آدرس مربوط افزونه راکت در سایت میهن وب هاست مراجعه کنید.

پشتیبانی فوق العاده شرکت میهن وب هاست

یکی دیگر از امتیازهای ویژه شرکت میهن وب هاست نسبت به سایر شرکت شرکت‌های هم دسته که ما تجربه کار با آنها را داشته‌ایم سرعت فوق العاده در پاسخگویی به درخواست‌های مشتری است. همیچنین بصورت دقیق شما بصورت پیامکی اطلاع رسانی از پاسخگویی به شما از طریق پیامک انجام می‌شود.

سرعت بالا در کنار تخصص عالی یک پشتیبانی فوق العاده را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین با برقراری تماس

تلفن تماس: ۳۴۱۳-۰۱۳ ( ۳۰ خط ) با کارشناس‌های این مجموعه بصورت تلفنی در ارتباط باشید.

سایر امکانات جانبی میهن وب هاست

 • امکان ورود با شماره تماس و ورود دو مرحله‌ای: این امکان سبب افزایش امنیت ورود شما و همچنین راحتی در ورود به هاست است.
 • تمدید خودکار هاست‌ها در موعد مقرر: زمانی که تعداد هاست های ما زیاد باشد ممکن فراموش کنیم گاهی هاست خود را تمدید کنیم و این موضوع می‌تواند سبب مسدود شدن سرویس ما شود. اما ما در میهن وب هاست می‌توانیم کیف پول خود را شارژ نموده و از این ویژگی استفاده کنیم.
 • مانیتورینگ و بررسی هاست بصورت در لحظه
 • دارای بانک آموزشی کامل برای استفاده از خدمات

در آخر

شرکت میهن وب هاست از موارد مختلف یک انتخاب خوب و ایده‌آل هست. همچنین می‌توانید با استفاده از کد تخفیف مهین وب هاست که روهان وب در اخیتار شما قرار می‌دهد این موضوع را ایده‌آل تر نیز بکنید.

در آخر اگر هر سوالی در خصوص خرید هاست از میهن وب هاست و استفاده از کد تخفیف میهن وب‌هاست داشتید می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۹۹۸۱۵۰۴۰۵۰ با ما در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Print
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *