logo

خرید یک قالب مناسب و ایده آل یکی از دغدغه‌های مدیران وب سایت‌ها و طراحان است قالب اکسترا با ویژگی‌ها و امکانات خاص خود این روزها بسیار پر فروش شده است در این مقاله قصد داریم دلایل خرید این قالب را برای شما بیان کنیم و آموزش آن را برای شما شرح دهیم.

قالب اکسترا

هماهنگی با دو صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر

صفحه سازها یکی از بخش‌های مهم در طراحی ما هستند و در حال حاضر دو افزونه المنتور و ویژوال از حرفه‌ای‌ترین و محبوب‌ترین صفحه ساز‌ها است. قالب‌های وردپرس به شیوه‌ای هستند که برخی با المنتور و برخی با ویژوال کامپوزر هماهنگ هستند.

البته قالب‌های دیگر نیز وجود دارند که با سار صفحه ساز‌ها هماهنگ بوده یا خود دارای صفحه ساز اختصاصی هستند. اما قالب اکسترا با هر دو این صفحه سازها هماهنگ است و ابزارک‌های که دارند برای هر دو قابل استفاده است. دموهای آماده این قالب نیز هم بصورت المنتوری و هم بصورت ویژوالی آماده شده‌اند.

فونت‌های زیبا و سادگی در نصب

فونت‌ تاثیر بسزایی در شکل ظاهری سایت ما دارد. قالب اکسترا دارای فونت‌های مختلفی است که به سادگی نیز این فونت‌ها قابل نصب می باشند و زیبایی سایت شما را دو چندان می‌کنند. از جمله این فونت‌ها می توان به فونت شبنم، ایران سنس، ایران یکان، آوینی، کلمه، ایران شارپ، دست نویس، خودکار، اشاره نمود. اکثر این فونت‌ها غیر رایگان بوده و شما برای تهیه آنها باید نسخه اصلی فونت را تهیه کنید اما در قالب اکسترا این فونت‌ها از قبل تهیه شده‌اند.

دموهای فراوان و متفاوت قالب اکسترا

قالب اکسترا دارای بیش از ۹۰ دمو فارسی است که برای دوستانی که قصد دارند سریع تر طراحی خود را انجام دهند قابل استفاده خواهد بود. این دموها دارای سبک‌های مختلفی و متفاوت است که شما می توانید از این قسمت این دموها (دموهای قالب اکسترا ) را مشاهده کنید. ضمناً استفاده و ایمپورت کردن دموها نیز بسیار ساده است و حتی امکان نصب دمو بصورت سفارشی نیز وجود دارد.

البته نصب دمو در مواردی که شما خود تسلط بالای به طراحی دارید زیاد توصیه نمی‌شود و پس از دمو حتما اطلاعات اضافه از داخل سایت پاک نمایید.

المان های اختصاصی فراوان برای دیزاین صفحه

قالب اکسترا دارای المان‌های فراوانی است که شما می توانید از آنها برای طراحی سایت خود در داخل صفحه سازهای المتتور و یا ویژوال بهره بگیرید. این المان‌های فراوان و متفاوت قابلیت‌های جذابی به شما می‌دهند که به کمک آن سایت خود را به شکل زیبای می توانید طراحی کنید.

تعداد ویجت‌های اختصاصی این قالب به بیش از ۸۰ مورد می‌رسد. همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید المان‌های این قالب با رنگی متفاوت نمایش داده شده است. از مهم‌ترین المان‌های این قالب می‌توان به عکس ۳۶۰ درجه و قبل و بعد، تایمر شمارنده و گالری قدرتمند اکسترا اشاره نمود.

سازگاری قالب اکسترا با اغلب افزونه‌ها

قالب اکسترا با بیشتر افرونه‌های تجاری و … سازگار است و شما می‌توانید به سادگی در کنار از سایر افرونه‌ها همچون افزونه ووکامرس، افزونه چندزبانه کردن، افزونه های انجمن سازی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *