برای شرکت در کلاس های آنلاین روهان وب فقط مرورگر کروم و یا فایرفاکس کافیست و نیاز به نصب نرم افزار دیگری نیست. داشتن میکروفون برای شرکت درکلاس الزامیست و اگر با لپ تاپ وارد کلاس می شوید می توانید از میکرفون خود دستگاه استفاده نمایید ولی اگر لپ تاپ و یا میکروفون جداگانه ندارید می توانید همزمان با گوشی و کامپیوتر خود وارد کلاس شده و تصویر را از کامپیوتر مشاهده نموده و برای صحبت کردن از میکروفون  موبایل استفاده نمایید. لطفا در زمان کلاس بر روی لینک زیر کلیک کرده  و با زدن گزینه مهمان وارد کلاس شوید.

ثبت نام در کلاس

همراه عزیز و گرامی از اینکه روهان وب را برای آموزش انتخاب کرده اید صمیمانه از شما سپاس گذاریم و همچنین بسیار خرسند هستیم که در مسیر پیشرفت شما همراهتان خواهیم بود. روهان وب برای آشنا شدن هرچه بیشتر با شما درخواست دارد که با پر کردن فرم مشخصه ثبت نام خود را در کلاس نهایی نمایید. دریافت این اطلاعات برای آن است که بتوانیم مسیر بهتری را برای ارتقاء و پیشرفت شما انتخاب نماییم.

اگر تا به حال وب سایتی طراحی کرده‌اید یا مدیریت وبسایتی را بر عهده دارید حتما در بخش توضیحات آدرس آن را وارد نمایید..

نظرسنجی کیفیت هرجلسه

برای اینکه بتوانیم با بهترین کیفیت صدا و تصاویر و همچنین با ارائه مطالب جذاب تر در خدمت شما باشیم. از شما دانشجویان عزیز درخواست داریم تا پس از اتمام هر جلسه از کلاس با شرکت در نظر سنجی ما را از میزان کیفیت صدا و تصویر کلاس و همچنین میزان تسلط استاد بر مطالب آگاه سازید تا در صورت پایین بودن کیفیت با تغییر پلتفرم های آموزش و تجهیزات الکترونیکی در پی افزایش کیفیت کلاس های آنلاین خود بوده تا برای شما یک خاطره خوش از کلاس های آنلاین این مجموعه به ارمغان بیاوریم.

مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰

نظر شما برای کل دوره

کاربر گرامی روهان وب از اینکه یک دوره آموزشی در کنار شما بودیم بسیار خرسند هستیم. از شما درخواستیم داریم که نظرکلی خودتان را در مورد این دوره بیان کنید. روهان وب با کسب اجازه از شما نظر ثبتی شما را با نام و مشخصات دلخواه تان در صفحه مربوط به آن دوره نمایش میدهد.

شما می توانید از صفر تا ده به موارد ثبت شده نمره دهید.

مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰
مقدار انتخاب شده: ۰