طراحی وب سایت در کرج

وب سایت یکی از نیاز های اصلی هر کسب و کاری می باشد که کار فرمایان بتوانند به وسیله آن با مشتریان خود هر چه بهتر ارتباط داشته باشند و خدمات و محصولات خود را به خوبی معرفی کنند. ما با کمال میل می توانیم در این راستا طراحی وب سایت شما را در کرج انجام دهیم.

 

 

طراحی وب سایت در کرج
طراحی وب سایت در کرج

 

از طریق وب سایت چه خدماتی می توانیم ارائه کنیم.

خدمات بسیاری وجود دارد که می توانیم با طراحی یک وب سایت عالی آنها را برای کاربران خود ارائه کنیم از جمله معرفی کالا های خود و فروش انلاین آنها ، معرفی خدمات کسب و کار ، ثبت نام در زمینه های مختلف از کاربران ، نظر سنجی های مختلف و ….

 

هزینه طراحی سایت

تعیین قیمت دقیق طراحی وب سایت بدون بررسی دقیق کسب و کار و بررسی نیاز های آن و بررسی در خواست های کارفرما امکان پذیر نیست .تعیین قیمت پروژه شما پس یک جلسه مشاوره رایگان تعیین خواهد شد اما مطمئن باشید بهترین قیمت ها را از ما دریافت خواهید کرد.

 

ارائه آموزش استفاده از وب سایت خود

برای آنکه شما صاحبان کسب و کار بتوانید هر قسمت از سایت خودتان را به دلخواه تغییر دهید و برای هر موضوع جزی نیاز به دیگران نداشته باشید پس از انجام مراحل اولیه راه اندازی وب سایت شما، در طی چندین جلسه آموزش نحوه تغییر محتوا در تمامی بخش های سایت را به شما می آموزیم.

 

پشتیبانی و رفع مشکلات وب سایت

پس از پایان کار و ارائه آن به شما در صورتی که هرگونه مشکلی برای وب سایت شما پیش بیاید ما صمیمانه برای رفع آن در خدمت شماهسیتم و کافیست تنها برای ما یک تیکت بفرستید.

سایت زیادی برای طراحی وب سایت وجود دارند اما سپردن کار خود به شرکت و یا گروهی که در استان خود قرار دارد مزایای بسیاری دارد از جمله این که شما می توانید رو در رو با ما در ارتباط باشید.

 

رعایت و پیاده سازی نکات سئو در محتوا

طراحی و پشتیبانی وب سایت با رعایت تمامی نکات سئو و آموزش تولید محتوا بهینه به شما تا محتوای مناسب را هم برای مخاطب های خود و هم برای گوگل تولید کنید.

 

دلیل انتخاب ما برای طراحی وب سایت در کرج

درپایان چرا باید ما را برای طراحی وب سایت در کرج انتخاب کنید. نظرات مخاطبین ما و کسانی که از ما خدمات ما استفاده کرده اند می تواند اعتماد شما را در این زمینه جلب کند برای مشاهده نظرات مخاطبین ما کلیک کنید.

ویژگی های وب سایت های که توسط ما ساخته می شود

خلاقانه و استفاده بهترین قالب ها

سرعت مناسب و استفاده از هاستینگ قدرتمند

 

مزایا روهان وب

ثبت دامنه رایگان ir برای شما مشاوره در انتخاب دامنه مناسب برای کسب کار شما

اشتراک سه ماه هاست رایگان انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ برای وب سایت شما

عکس بر داری از محیط کسب و کار شما و عکس برداری از کالا های شما

فعال سازی ssl رایگان برای وب سایت شما

دریافت نماد اعتماد الکترونیک برای کسب و کار شما