معرفی چند قالب حرفه ای و زیبا وردپرس از نظر روهان وب

فهرست مطالب

قالب های وردپرس در سبک های مختلفی از جمله قالب شرکتی ، خبری ، فروشگاهی ، و… طراحی می شوند در این مطلب قصد داریم قالب های حرفه ای را در زمینه های مختلف به شما معرفی کنیم که کار با آنان برای هر وب مستری می تواند تجربه خوش آیندی باشد. اگر هم شما قالبی را می شناسید و یا تجربه استفاده از قالب های این مطلب را دارید با ما نظرات خود را به اشتراک بزارید.

قالب شرکتی:

قالب اکسترا یکی از حرفه ای ترین و زیبا ترین قالب های فارسی است که علاوه بر سبک شرکتی می توان دیگر سبک ها را به وسیله این قالب حرفه ای ایجاد کرد. این قالب دارای پنل تنظیماتی بسیار قدرتمندی هست که مدیریت ظاهر وب سایت را برای شما آسان تر می کند. این قالب همچنین دارای دمو های فراوانی است که شما می توانید در پروژه های خود از آن استفاده کنید.

قالب اکسترا فونت های زیبای فارسی را به راحتی برای شما نصب می کند و همه آنها را بصورت اورجینال در اختیاز شما قرار می دهد. بروز رسانی منظم و تیم پشتیبانی قوی یکی دیگر از امتیاز های این قالب است.این نوید را به شما بدهد که می توانید این قالب را به واسطه ما از سایت راستچین با تخفیف حداقل ۲۵ درصدی خرید نمایید.

قالب فانتزی

قالب کانسپت قالب بسیار شیک و در این حال حرفه ای می باشد که برای ساخت انواع سایت ها با سبک فانتزی بسیار مناسب است . این قالب دارای عناصر اختصاصی جالبی می باشد و از لحاظ شکل ظاهری تا حد زیادی خواسته های شما را برآورده خواهد کرد

قالب آموزشی و دوره های آموزشی

قالب مگاوردپرس ،

اگر کلاس آنلاین برگزار می کنید و یا صاحب یک آموزشگاه هستید پیشنهاد می کنم حتما این قالب را بررسی کنید قالب بسیار زیبایی که تعداد فروش قابل توجه ای را هم را در سایت ژاکت به خودش اختصاص داده این قالب جدیداً به نسخه سوم بروز رسانی شده و قابلیت های مناسبی هم به آن اضافه شده است . قالبی که از رنگ ها مختلف به زیبایی در خود استفاده کرده است و جلوه خاصی به مطلب و نوشته های شما خواهد شد.

Telegram
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
X
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *