وردپرس سی ام اس قدرتمندی است که تعداد زیادی از وب سایت ها از آن استفاده کرده و بهره می برند و علاوه بر آن افزونه ها نیز به قدرت این سی ام اس می افزایند.

برای دانلود افزونه های خود همواره توجه کنید که این افزونه ها را از سایت اصلی خود وردپرس دانلود کرده و یا از منابع معتبر تهیه کنید. در این مقاله قصد دارم به تعدادی از افزونه های کاربردی وردپرس اشاره کنیم که یادگیری و استفاده آن برای هر وب مستری ضروری است.

افزونه فرم ساز ninja form

این افزونه بسیار کاربردی و به کمک آن می توانیم فرم های مختلفی را برای ثبت نام کاربران و نظر سنجی های مختلف و غیره بسازیم. این افزونه قابلیت های بسیار زیادی دارد از جمله ارسال ایمیل به ادمین و کاربر پس از ارسال یک فرم توسط کاربر ، متصل شدن به ریکپچا گوگل ، ارسال پیام دلخواه بعد از ارسال فرم و ..

نقاط ضعف : یکی از نقاط ضعف این افزونه در قسمت ظاهر دهی به فرم هاست که البته این مشکل نیز با نصب افزودنی های برای قالب بر طرف می شوند.

افزونه یوهاست سئو

به کمک این افزونه می توانیم سئو وب سایت خود را بسیار بهبود ببخشیم.این افزونه در هنگام ایجاد محتوا به شما نکات بسیاری را گوشزد می کند تا بتوانید مطالب مناسبی را از نظر سئو و خوانایی داشته باشید. شما می توانید در هنگام تولید محتوا کلمه کلیدی هدف خود را برای آن مطلب تعریف کنید و سپس این افزونه به شما نشان می دهد که شما مناسب پیش رفته اید یا خیر.همچنین این افزونه امکان برقراری با گوگل وب مستر شما را نیز دارد. برای نوشتن توضیحات صفحات نیز می توانید از این افزونه استفاده نمایید

افزونه itheme security

افزونه قدرتمنی است که امنیت وب سایت شما را بسیار افزایش می دهد به کمک این افزونه می توانید خیلی از راه های نفوذ به سایت خود را از بین ببرید. تغییر مسیر ورود کاربر به سایت ، فایروال ، اسکن بد افزار ، از جمله قابلیت های این افزونه می باشد.

افزونه ووکامرس

به کمک این افزونه می توانید یک وب سایت فروشگاهی کامل را راه اندازی کنید .انواع محصولات از جمله محصولات فیزیکی و دانلودی خودتان را ثبت کنید ، کوپن تخفیف تعریف کنید، روش های حمل و نقل مختلف داشته باشید.کاربران را به درگاه پرداخت متصل کنید. و محصولات خودتان را به سادگی به فروش برسانید.

افزونه صفحه ساز ویژال کامپوزر

به کمک این افزونه می توانید صفحه های وب سایت خودتان را به فضا های دلخواه تقسیم کنید و المان و ابزارک های مختلف را در ان صفحه ساز استفاده نمایید. همچنین برخی از بخش ها را برای موبایل مخفی کنید بخشی را برای کامپیوتر.

اسلایدر رولوشون

این افزونه که فقط نسخه پولی ان موجود است این قابلیت را دارد که اسلایدر های بسیار قدرتمدی ایجاد کند . می توانید برای اسلاید های خود لایه های متنی و صوتی ، و غیر.. تعریف کنید به هر لایه انیمشن های مخصوص بدهید و به زیبای سایت خود بیافزاید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *