سیستم گفت و گوی آنلاین و مقایسه آنان باهم

فهرست مطالب

سیستم گفت و گوی آنلاین در وب سایت می تواند اثرات بسیار زیاد و مفیدی را به همراه داشته باشد. ارتباط در لحظه و آنلاین با مخاطب می تواند در فروش و ارائه خدمات ما تا حد بسیار بالایی موثر باشد. همچنین از لحاظ سئو نیز اینکه کاربر در وب سایت ما بیشتر می ماند بسیار مفید است.

در حال حاضر سیستم‌های مختلفی وجود دارند که این کار را بدون کد نویسی برای شما انجام می‌دهند ضمن معرفی این سیستم‌ها می خواهیم آنها برای شما مقایسه کنیم.

همه این سیستم ها دارای پلن های مختلفی هستند که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کرده و فعال نمایید . پلن رایگان در تمامی این وب سایت ها موجوده که البته برخی از امکانات که در نسخه پیشرفته وجود دارد در پلن رایگان قابل دسترسی نیست.

وب سایت ریتین

با ثبت نام در این سایت می توانید به سرعت یک سیستم گفت و گو آنلاین را برای وب سایت خود راه اندازه کنید شما می توانید این سامانه را تحت وب و موبایل خود توسط اندروید مدیریت کنید و در لحظه پاسخگویی کاربران خود باشد. سرعت نرم افزار موبایل این وب سایت بسیار خوب بوده اما در ارسال فایل در گوشی اندروید دچار مشکل است

از نفاط مثبت سیستم تحت وب این سیستم گفت و گوی آنلاین می توان به امکان دسته بندی کاربران اشاره کرد و ثبت یادداشت دلخواه برای خود و دیگر همکاران نمود ریتین همچون سایر برنامه های هم دسته از قابلیت ارسال پیام از قبل آماده و پیام خوش آمد گویی برخوردار است

وب سایت گفتینو

این وب سایت نیز همچون سایت قبلی می تواند سیستم گفت و گوی آنلاین قدرتمندی را برای شما ایجاد کند از قابلیت خاص این وب سایت می توان به ضبط صدا و ارسال در گفت و گو برای طرفین اشاره کرد البته این قابلیت در نسخه رایگان این سیستم قابل دسترس نیست.سیستم گفت گویی وب سایت روهان وب گفتینو می باشد و امکانات این سامانه مورد پسند ما بوده است.

وب سایت رایچت

سومین وب سایتی که قصد معرفی آن را داریم رایچت هست این سایت نیز همچون سایت های دیگر به راحتی برای شما سیستم گفت و گوی آنلاین را راه اندازی می کند.یکی از تقاط ضعف نرم افزار اندروید این برنامه است که وقتی پشتیبانی گفت و گوی کاربری را انجام می دهد سایر پشتیبان ها دیگر آن گفت و گو را نمی بینند برعکس این موضوع در ریتین برقرار است.

Telegram
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
X
Print
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *