فرم ساز ها افزونه های کاربردی هستند که برای کار هر وب مستری نیاز خواهند شد فرم ساز های مختلفی درحال حاضر موجود هستند که هر کدام دارای قابلیت های مختلفی هستند. از فرم سازی های پر استفاده می توان به نینجا فرم ، ای فرم (eform) کانتکت 7 ، کاپیتان فرم ، گراویتی فرم …. اشاره نمود.

افزونه eform نیز از این دسته افزونه هاست که دارای ویژگی های منحصر به فرد خودش می باشد .

این افزونه دارای قابلیت پیگیری فرم های ارسالی توسط کاربران را دارد . یعنی کاربر می تواند با مراجعه به سایت و در پنل کاربری خود می تواند پاسخ فرم ارسالی خود را تماشا کند و حتی پس از ارسال یک فرم آن را ویرایش کند و برخی از اطلاعات خود را تغییر دهد. البته برای این کار نیاز است کاربر در سایت ما ثبت نام نماید.

به وسیله افزونه eform می توانید فرم های مختلفی را با قابلیت اعتبار سنجی ایجاد کنید و همچنین می توانید فرم های با قابلیت آپلود فایل نیز بسازید. و به وسیله بخش اعتبار سنجی برای بالا بردن امنیت کار خویش نوع فایل های که کاربر می تواند بار گذاری کند را محدود کنید.

ساخت فرم در این افزونه بسیار ساده و روان می باشد و شما کافیست تنها فیلد ها کشیده و رها کنید و آنها در موقعیت دلخواه خود قرار دهید.

این افزونه دارای فیلد های مختلف از پیش تعریف شده ای است که می توانید به کمک آن به راحتی فرم های مختلفی از جمله فیلد های تظر سنجی ، آزمون و… را ایجاد نمایید.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه که می توان به آن اشاره کرد امکان محدود کردن دسترسی یک فرم ایجاد شده برای کاربران است یعنی تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند و داخل سایت شده اند می توانند فرم را تماشا کنند.

در حال بروز رسانی …..

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *