آموزش تخصصی و خصوصی وردپرس در شهر کرج

 

وردپرس سی ام اس قدرتمندی است که به وسیله آن می توان سایت های قدرتمندی را راه اندازی کرد به وسیله آن به کسب در آمد پرداخت و همچنین یادگیری این سی ام اس قدرتمند می تواند برای شما بازار کار مناسبی را ایجاد نماید و شما می توانید در این زمنیه شروع به فعالیت کرده و برای خود و یا دیگران وب سایت راه بیاندازید.

 

اهمیت یادگیری وردپرس

طبق بررسی های مختلف حداقل 35 در صد از وب سایت های جهان از سال 2011 تا کنون از وردپرس استفاده می کنند و در ایران نیز بر اساس مطلبی از سایت میزبان فا سایت های قدرتمندی از جمله دانلود ها ، دیجیاتو ، دهوند ، دیجی کالا مگ ، یک پزشک ، سایت رسمی رضا صادقی ،ایران استخدام ، پارس ناز ، دکتر سلام ،گجت نیوز،میهن دانلود ، یاس دانلود، وب سیما و بسیاری از دیگر سایت ها از این سی ام اس قدرتمند استفاده می کنند این نشان دهنده اهمیت یادگیری این سی ام اس را نشان می دهد.

تیم روهان وب در شهر های مختلف کرج با به کارگیری بهترین تکنیک ها و بهترین قیمت ها آموزش وردپرس ها راه برای شما ارائه می کند.

سرفصل های دوره

_
  • مبانی طراحی وب سایتآشنایی با مفاهیم هاست و دامنه ، خرید و ثبت دامنه و هاست، نحوه اتصال دامنه به هاست
  • آموزش کامل کار با پنل وردپرسآموزش نصب وردپرس ،آموزش مدیریت نوشته ها ، دیزاین انواع قالب های حرفه ای،تعریف افزونه و کار با افزونه های مختلف
  • آموزش کار با هاستنحوه کار با پنل سی پنل و دایرکت ادمین ( بک آپ گیری ، ایجاد ساب دامین و....)
  • آموزش مفاهیم سئونحوه ایجاد یک مطلب با رعایت نکات مهم سئو ، کار با ابزار گوگل وب مستر تولز ، بررسی چک لیست سئو

 

فایل های مورد نیاز

وردپرس فارسی

 

آموزش بصورت رفع اشکال و مفاهیم دلخواه

در صورتی که در بخشی از وردپرس نیاز به آموزش دارید و دوست دارید مفاهیم را بصورت دلخواه شما بیان کنیم این امکان نیز برای ما مقدور است که به دلخواه خود قالب خاص و یا افزونه ی ویژه ی را برای شما آموزش دهیم. آموزش وردپرس در کرج09109477297