کد تخفیف ویژگی هست که به وسیله آن در ووکامرس می توانید برای کاربران خود در هنگام خرید تخفیفاتی را درنظر بگیرید. تخفیفات برای مشتریان بسیار خوشایند هست و می تواند درصد فروش را تا حد قابل توجه ی افزایش دهد تخفیفات را می توانید به حالت درصدی و همچنین قیمت ثابت تعریف کنید . نکات مهمی در هنگام تعریف یک کد تخفیف وجود دارد که باید رعایت کنید تا در آینده به مشکل برنخورید.

کاربران گرامی ضرورت رعایت این نکات را با مثالی برای شما بیان می کنم فرض کنید در فروشگاه خود محصولی دارید به ارزش 110 هزار تومان و در نظر دارید برای دیگر کالای خود که قیمت آن 1 میلیون تومان است کد تخفیف 100 هزار تومانی تعریف کنید اگر شما کد خودتان را برای کالای یک میلیونی محدود نکنید ممکن است به مشکل بزرگی بر بخورید و سوء استفاده از آن کد تخفیف برای دیگر کالا صورت بگیرد.بنابراین در هنگام تعریف یک کد تخفیف به تمامی موارد موجود در تنظیمات دقت کنید

برخی از نکات به شرح زیر است

محدود سازی کوپن تخفیف برای محصولات خاص

دقت در نوع کوپن تخفیف درصدی یا مقدار ثابت بودن آن

شما می توانید کوپن تخفیف خودتان را به تعداد دفعات کاربران و به محصولات خاص محدود کنید

محدود کردن کوپن تخفیف به ایمیل

بازه زمانی مشخص برای کد تخفیف

علاوه بر محدود سازی کوپن تخفیف در راستایی جلوگیری از سو استفاده از آن ، می توانید در قسمت قوانین و مقررات فروش کالایی خود نیز ذکر کنید که سو استفاده از کوپن های تخفیف باعث لغو سفارش می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *