مهم ترین عامل موفقیت هر وب سایت محتوا و مطالب آن است همان طور که گفته می شود محتوا پادشاه است . اما باید به این نکته توجه کرد که باید مطالبی مناسب هم برای مخاطب و هم برای ربات های گوگل ارائه کنیم. در این مطلب قصد دارم به نکاتی در مورد ارائه یک مطلب مناسب اشاره کنم.

ساختار url مناسب

وقتی قصد داریم مطلبی را ارائه دهیم باید به این نکته توجه کنیم که آدرس محتوا ما دارای کلمات کلیدی مناسبی باشند و از عبارت نامفهوم در آدرس خود استفاده نکنیم.فارسی و یا انگلیسی بودن یک آدرس نیز بحث دیگری است که خیلی از متخصصان سئو بر روی هر دو نظر مثبت دارند و بیشتر به مفهومی بودن آدرس اشاره می کنند.

قرار دادن تصویر در نوشته

استفاده از عکس در محتوا می تواند به جذابیت محتوای شما بیافزاید در استفاده از عکس توجه فرمایید که کیفیت و همچنین حجم مناسب داشته باشد.اگر برای شما مقدور باشد که تصاویر جدیدی به وسیله دوربین خودتان گرفته و از آنها استفاده کنید این مورد نیز بسیار برای گوگل قابل توجه خواهد بود.در هنگام استفاده از تصاویر از تگ alt که توضیحاتی در مورد یک تصویر ارائه می کند غافل نشوید

تعداد کلمات مناسب

بهتر است مطلبی که شما منتشر می کنید دارای اندازه و طول مناسبی باشد و حداقل دارای 300 کاراکتر باشد. در مطالب خود صحیح کنید بصورت صحیح متن را بیش تر کنید به جزئیات بیشتری پرداخته تا شانس بیشتری برای کسب رتبه بهتر داشته باشید.

کپی نکردن محتوا دیگران

یکی دیگر از نکاتی که در تولید محتوا باید به آن توجه کرد این است که نباید محتوا شما تکراری باشد. کپی کردن عینی مطلب از یک سایت دیگر بزرگترین ضربه را به سایت شما خواهد زد.ضمن اینکه مطالب خود را از دیگر سایت ها کپی نباید کنید در بین صفحات داخلی خود نیز از تکرار پاراگراف ها بپرهیزید.

افزونه یوهاست سئو در وردپرس

افزونه یوهاست سئو افزونه قدرتمندی است که در سی ام اس وردپرس برای شما بسیار مفید می باشد این افزونه در هنگام تولید محتوا نکات بسیاری را به شما گوشزد می کند تا شما محتوای بهینه از نظر گوگل داشته باشید. این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی موجود می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *