تاثیر سرعت یک وب سایت در سئو

معیارهای بسیاری وجود دارد که گوگل برای امتیاز دهی به وب سایت‌های مختلف و برای رتبه بندی‌های آنها در نظر دارد. تعداد این عوامل بسیار زیاد بوده و در سال‌های مختلف نیز ممکن است تغییر کند.

اما چیزی که روشن و واضح است عواملی وجود دارد و ما نیز در طی این آموزش‌ها به انها اشاره خواهیم کرد که جز عوامل اصلی بوده و می توان با قدرت گفت این عوامل همیشه جز عوامل مثبت و مهم خواهند ماند.

سرعت یک وب سایت از آن دسته عوامل می باشد هر چه سرعت لود وب سایت شما بهتر باشد و استانداردتر باشد می توانید امتیاز خوبی در وب سایت گوگل برای خود کسب کنید. همچنین شما می توانید با سرعت لود بالا کاربران خودتان را راضی و خشنود نگه دارید.

حال چطور می توان سرعت وب سایت خودمان را بهبود ببخشیم؟

۱.انتخاب هاست مناسب و قدرتمند

۲.بهینه سازی عکس های موجود در وب سایت و کاهش حجم آن ها

۳.بهینه سازی فایل های html , css, js

و….

اگر از سی ام اس وردپرس استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم از افزونه wp-rocket برای بهبود سرعت وب سایت خود استفاده کنید.

وب سایت gtmetrix

این وب سایت با بررسی دقیق سرعت وب سایت شما کاملا برای شما مشخص می کند که چه عواملی و به چه میزان در سرعت سایت شما موثر هستند. در مقاله ای جداگانه بصورت کامل حتما به این وب سایت قدرتمند خواهیم پرداخت.

آنالیز سرعت وب سایت توسط گوگل

چه چیزی معتبر تر از سایت خود گوگل و ابزار آن برای نمایش سرعت وب سایت شما بله در خود وب سایت گوگل و به وسیله ابزار https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/ با وارد کردن آدرس سایت خود در این وب سایت می توانید سرعت وب سایت خودتان هم در موبایل و هم در کامپیوتر بدست آورید .

تیم نرم افزاری روهان وب با ارائه گزارشات کامل و دقیق از سرعت وب سایت شما می تواند برای شما سرعت وب سایت خودتان با هزینه مناسب افزایش دهد.

فهرست مطالب

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email
Print
Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *