خدمات سئو در کرج

سئو مهارتی هست که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از مدیران و طراحان وب سایت قرار گرفته است. مهارتی که به شما می‌آموزد چگونه وب سایتی بهینه برای موتورهای جست‌وجو طراحی کنید.

آموزش سئو در کرج مشاوره رایگان 09981504050

خیلی از مدیران وب سایت‌ها باور اشتباهی از مهارت سئو دارند و بر این باورند که سئو یک فعالیت مقطعی می باشد و باید در یک مرحله بر روی وب سایت اعمال شود. این اعتقاد در واقع کاملا اشتباه است و سئو مجموعه نکاتی است که باید بصورت مداوم انجام شود. بنابراین ما در تولید محتواها و صفحات وب‌سایت خود باید به صورت مستمر به نکات مهم سئو توجه داشته باشیم.

 برخی از نکات و عوامل موثر در سئو در طول زمان تغییر می کنند و گاهی تاثیرشان کم و زیاد می شود و شاید زمانی بی اثر شوند.  اما در مجموعه نکاتی وجود دارند که همیشه اثر مثبت آنها غیر قابل انکار است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

سئو در کرج
سئو در کرج

موارد موثر در سئو وب سایت

  • محتوا: محتوا پادشاه است جمله‌ای که در سئو بسیار معروف است و در واقع محتوا مهم ترین بخش سئو است. مفید بودن محتوا های ما و کپی نبودن آنان اصلی ترین معیار موتورهای جست و جو برای رتبه بندی وب سایت‌ها می باشد.
  • بک لینک، لینک‌های که دیگر وب سایت‌ها به سایت ما می دهند و سایت ما را به عنوان یک مرجع مناسب معرفی می کنند بک لینک گفته می شود. هر چقدر از سایت‌های با کیفیت بک لینک‌های خوبی داشته باشیم در سئو ما تاثیر چشم گیری خواهد داشت.
  • سرعت یک وب سایت یکی از عوامل مهم در سئو یک وب سایت سرعت بارگزاری محتوا های آن می باشد هر چه سرعت بالاتر باشد این سایت از نظر گوگل سایتی بهینه تر و مناسب است.
  • موبایل پسندانه بودن گوشی های تلفن همراه در حال حاضر بخش عمده‌ای از بازدیدهای یک وب سایت را تشکیل می دهند. بنابراین ما باید نحوه نمایش سایت مان در موبایل را زیر نظر داشته باشیم تا کاربرانی که با موبایل از سایت ما دیدن می کنند راضی و خشنود باشند.
  • طول عمر و تاریخچه دامنه هر چه دامنه دارای قدمت بیشتری باشد و در طول عمر خود بصورت صحیح و مداوم فعال بوده باشد می تواند در نتایج گوگل در شرایط مساوی رتبه بهتری کسب نماید.
  • فعالیت موثر و ارتباط بین وب سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلف بخصوص شبکه‌های اجتماعی مرتبط با موتور جست و جو گوگل می تواند در سئو ما بسیار با اهمیت باشد. برای کسی پوشیده نیست که در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یکی از پر مخاطب‌ترین بخش‌ها در فضای آنلاین است.

سرفصل های آموزش سئو در کرج

در این دوره آموزشی شما با سر فصل های زیر اشنا خواهید شد مفاهیمی که یادگیری آنان از شما یک سئو کار حرفه ای می سازد.

راه کار انتخاب کلمات کلیدی مناسب، کار با ابزار های گوگل وب مستر تولز، گوگل آنالیز، گوگل ترند، روش های افزایش سرعت سایت ، نکات مهم در تولید یک محتوا مناسب از نظر سئو، لینک سازی داخلی و بک لینک سازی، تگ های مهم و کلیدی سئو ، آموزش ریسپانسیو کردن سایت در موبایل و در صورت وردپرسی بودن سایت شما کار با افزونه های Yoast SEO  و  Wp rocket

ارتباط سئو و سیستم مدیریت محتوا سایت

اینکه شما از چه سی ام اسی برای مدیریت وب سایت خود استفاده می کنید در اصل عوامل موثر بر سئو تاثیر نخواهد داشت. اکثر سرفصل های آموزشی در این دوره درصورتی که شما از هر نوع سی ام اسی استفاده کنید تغییری نخواهد کرد. اما پیاده سازی برخی از نکات در سی ام اس های مختلف متفاوت می باشد. برخی از سر فصل ها که به سئو خارج از صفحه نیز معروف هستند هیچ ارتباطی با نوع سی ام اس شما ندارند پس بنابراین شما با هر نوع سایت چه با CMS  های اختصاصی خودتان و چه با سیستم های مدیریت محتوا های عمومی همچون وردپرس و جوملا و ... می توانید در این دوره شرکت نمایید.

آموزش سئو در کرج
آموزش سئو در کرج
چه مدت زمان نیاز است تا به صفحه اول گوگل بیام؟

مدت زمان قرارگیری در صفحه اول گوگل به عوامل بسیاری بستگی دارد که می تواند تفاوت های بسیار چشمگیری ایجاد کند. مهم ترین نکته کلمه کلیدی است که قصد دارید با آن به صفحه اول بیاید. برخی از کلمات به دلیل جست و جوی بالا رسیدن به لینک‌های اول به نسبت سایر کلمات بسیار دشوار تر است. اما در مجموعه برای قرار گرفتن در نتایج اول گوگل باید صبورانه تلاش کرد تا نتیجه تلاش های خود را دریافت نماییم.

با وجود ابزار گوگل ادورز چرا باید با سئو و به سختی سایتم را بالا بیاورم؟

به چند دلیل استفاده از گوگل ادورز نمی تواند برای ما گزینه مناسبی باشد اول از هر چیز هزینه های گوگل ادورز باتوجه به قیمت  بالای انواع ارز اصلا به صرفه و اقتصادی نیست و از طرفی برخی از کاربران که با تبلیغایی کلیکی آشنا هستند سایت های که با این روش بالا می آیند را دوست ندارند و کمتر کلیک می کنند تا سایت های که بصورت طبیعی در ابتدا نتایج قرار گرفته اند.

دوره های آموزشی سئو در کرج

تمامی دوره‌های آموزشی روهان وب در حال حاضر بصورت خصوصی و تک نفره برگزار می شود و دوره های آموزشی سئو در کرج نیز به این شیوه است دلیل برگزاری کلاس بصورت خصوصی  تمرکز بر روی یادگیری فرد است. کلاس های اموزشی ما دارای شرایط ویژه و منحصر به فردی است که برای آشنایی با شیوه برگزاری کلاس شما را به مطالعه این مطلب از سایت با عنوان اموزش وردپرس در کرج دعوت می کند.